Bizi Tercih Edin.

Odtünet Butik Eğitim Kurumu yaşam boyu kalıcı öğrenmeye ve öğretmeye tutkun,kaynak kitap yazarı, iki idealist matematik öğretmeni tarafından Ankara’nın Kızılay semtinde Atatürk bulvarı no:141/89’da butik eğitim vermek amacıyla kurulmuştur.
Odtünet eğitim olarak, biliyoruz ki,geleceğe bırakabileceğimiz en büyük miras eğitimdir.Eğitim ise yıllar içerisinde bir çok kez sistem değişikliğine maruz kalmış olup kitle eğitiminden hızlıca bireysel eğitime geçiş yapılmıştır.
Günden güne yeni nesil öğrencilerin; öğrenme güçlüğü çektiğini,teknoloji bağımlılığı yaşadığını ve bundan dolayı verimli ders çalışma becerisinin kaybedildiğini gözlemliyoruz. Odtünet butik eğitim kurumunda her öğrenci özeldir anlayışıyla öğrenciye özel bireysel koçluk sistemi, bireysel etütler, konu anlatımları, günlük takip sistemi, feynman-pomodoro-nlp sistemleri uygulanmaktadır.
Öğrencinin ders çalışma alışkanlığı yok ise ilk olarak haftada 5 gün YAZ KAMPI ile 4 hafta boyunca toplamda 180 saatlik temel derslerden konu anlatımı,soru çözümü, deneme sınavları, günlük takip ile kişisel başarı grafiğini arttırıyoruz.
Evde ki çalışma programını kursumuzda yaptırıyoruz. Hangi derse nasıl çalışması gerektiğini branş öğretmenleri ve kişisel koçları ile gösteriyoruz.Deneme sınavında netlerin nasıl arttırılacağını,öğretiyoruz.

Bununla birlikte sınav kaygısı, stres, zaman yönetimi,turlama tekniği ve akıllı defter ile hata sıfırlama sistemiyle tüm eksikleri ortadan kaldırıyoruz.
9-10-11.12.sınıf ve Mezun grubundaki öğrencilere Yaz Kampında TYT dersleri ile temel atıyoruz. Eğitim yılı öncesinde hedef ve kariyer planlaması yapıyoruz. Öğrencinin seviyesine uygun kaynak kitaplardan soru çözmesini sağlayarak bir üst seviyeye gelmesini sağlıyoruz.

Neden Biz